o wydarzeniu

Ideą nowego cyklu jedniodniowych konferencji online LNE ONE DAY jest dostarczenie profesjonalistom praktycznych rozwiązań, które będą mogli błyskawicznie wykorzystać w codziennej pracy w gabinecie kosmetycznym.

Nowa formuła

W ścisłej współpracy z firmami z branży proponujemy niespotykaną wcześniej na polskim rynku formułę, która wniesie nową wartość edukacyjną.

Cykl „LNE ONE DAY: defekt-efekt” to:

  • wachlarz konkretnych rozwiązań zabiegowych dla wybranego problemu skóry,
  • minimum teorii, maksimum praktycznych porad,
  • sprawdzone pomysły, gotowe do wykorzystania w codziennej pracy,
  • wymiana doświadczeń profesjonalistów.

Dyskusje ekspertów

Do udziału w wydarzeniach zapraszamy najlepsze firmy z branży kosmetycznej oraz współpracujących z markami specjalistów i szkoleniowców.
Spotyka się z nimi główny ekspert LNE – Agnieszka Gomolińska, znana uczestnikom dotychczasowych Kongresów LNE jako niezwykle dociekliwa rozmówczyni.

W kolejnych odsłonach naszych konferencji będziemy brać na warsztat najczęściej zgłaszane przez klientki gabinetów problemy, m.in. trądzik, przebarwienia, skórę naczyniową, dermatozy, przedwczesne starzenie.

Zobacz zapowiedź wideo głównego eksperta LNE

dostęp
na 30 dni

Zarejestruj się na wydarzenie i uzyskaj bezpłatny dostęp do konferencji online 20 czerwca 2021 oraz możliwość odtworzenia nagrań przez 30 dni po wydarzeniu, do 20 lipca 2021. Oglądaj LNE ONE DAY, kiedy i jak często chcesz!

czat
z wykładowcą

Podczas konferencji LNE ONE DAY uczestnicy mogą na czacie kierować pytania do wykładowców oraz do moderatora wydarzenia.

weź udział
w konkursie

Zarejestruj się bezpłatnie na wydarzenie i weź udział w konkursie na profilu wydarzenia na Facebooku! W komentarzu pod konkursowym postem zadaj pytanie dotyczące tematów, które poruszymy podczas konferencji, czyli metod redukcji przebarwień i blizn potrądzikowych. Najciekawsze pytania nagrodzimy upominkami ufundowanymi przez firmy uczestniczące w wydarzeniu.

dołącz do wydarzenia

Zarejestruj się bezpłatnie na wydarzenie LNE ONE DAY emitowane 20 czerwca 2021 i skorzystaj z możliwości odtworzenia go przez kolejnych 30 dni, do 20 lipca 2021.

 


DOŁĄCZ    

Redukcja przebarwień
pozapalnych i blizn oraz trądzikowe Q&A

Defekt, efekt:
Oblicza trądziku

zobacz co o nas myślą

program wydarzenia

Efektywne składniki i zabiegi kosmetyczne
10:00 - 10:30
Chemia kosmetyczna w leczeniu blizn potrądzikowych. Redukcja blizn za pomocą skutecznych składników aktywnych – m.in. beta-glukanów, nadtlenku benzoilu i terapii enzymatycznej. Jak zapobiec przekształceniu się zmian trądzikowych w blizny.
Lyudmila Gaida
10:30 - 11:05
Mechanizmy powstawania przebarwień pozapalnych. Rozjaśnić czy zlikwidować? – nieinwazyjne metody terapeutyczne z zakresu „białej kosmetyki” w zabiegach profesjonalnych i w pielęgnacji domowej. Znaczenie ochrony skóry przed promieniowaniem UV oraz HEVL.
Joanna Wosińska, Maciej Kotula
11:05 - 11:35
Enzymacid – bezpieczne złuszczanie mechaniczne, chemiczne i enzymatyczne, oraz Perfection – głęboka redukcja przebarwień jako skuteczne metody kuracji blizn i przebarwień potrądzikowych według Ericson Laboratoire.
Magdalena Nagajek
Aparatura hi-tech w likwidacji niedoskonałości skóry
11:35 - 12:15
Najnowsze osiągnięcia technologii laserowej w bezpiecznej redukcji blizn i przebarwień – kluczowe aspekty skutecznej terapii.
Monika Pawlicka
12:15 - 12:35
Technologie hi-tech – high level w walce z przebarwieniami pozapalnymi i bliznami. Efektywne i bezpieczne rozwiązania terapeutyczne.
Ewelina Czechowicz
12:35 - 13:20
Techniki łączone w zakresie hi-tech w redukcji blizn potrądzikowych. Nowe możliwości, skuteczne schematy.
Anna Pop
Trądzikowe Q&A
13:20 - 13:45
Diagnostyka różnicowa w trądziku różowatym przez pryzmat nużycy. Nowe doniesienia na temat leczenia oraz minimalizacji skutków ubocznych. Wsparcie odrostu rzęs i brwi produktami RevitaLash.
Piotr Kleina Schmidt, Joanna Kostrzewska
13:45 - 14:20
Trądzikowe Q&A – odpowiedzi na pytania zadane przez uczestników ONE DAY TRĄDZIK na czacie oraz w konkursie na Facebooku.
Aleksandra Szlachcic

nasi wykładowcy

Ewelina Czechowicz
Kosmetolog, Senior Medical Specialist ITP S.A. Specjalizuje się w laseroterapii i kosmetologii high-tech.
Lyudmila Gaida
Kandydat nauk biologicznych, biochemik, certyfikowany kosmetolog DMK.
Piotr Kleina Schmidt
Lekarz okulista, od wielu lat prowadzi badania nad nużeńcem, od ponad 10 lat prowadzi działania humanitarne w krajach trzeciego świata.
Joanna Kostrzewska
Ambasadorka marki RevitaLash® w Polsce, założycielka Fundacji PLAZA ANGELS, Ambasadorka Fundacji „Światło", dyplomowana Konsultantka metody Recall Healing®
Maciej Kotula
CEO Janssen Cosmetics Polska, przedsiębiorca, trener biznesu, konsultant dla MŚP.
Magdalena Nagajek
Kosmetyczka z ponad 30-letnim stażem. Specjalista w dziedzinie profesjonalnej pielęgnacji twarzy i ciała. Twórca technik masażu. Wykładowca na kongresach i seminariach branży beauty. Doświadczony trener profesjonalnych marek pielęgnacyjnych, m.in. Ericson Laboratoire i Bioline. Prowadzi szkolenia w stworzonej przez siebie Akademii Terapii Manualnych.
Monika Pawlicka
Absolwentka WSZKiPZ w Warszawie, ukończyła dwie specjalizacje: kosmetologię estetyczną oraz Wellness and Spa. W trakcie studiów pielęgniarskich. Specjalizuje się w zabiegach modelujących, ujędrniających oraz wyszczuplających na ciało oraz w zabiegach hi-tech na twarz i anti-aging. Od ponad 5 lat również szkoleniowiec.
Anna Pop
Biotechnolog medyczny, 15 lat doświadczenia w branży beauty jako szkoleniowiec, właściciel salonu, dystrybutor, wykładowca. Autorka publikacji. W Medika zajmuje się współpracą międzynarodową i czuwa merytorycznie i  biznesowo nad rozwojem działu eksportu.
dr hab. n. med. Aleksandra Szlachcic
Specjalista z zakresu dermatologii i wenerologii. Od ponad 20 lat związana z kliniką dermatologii i medycyny estetycznej Medistica, Medycyna + Piękno w Krakowie. Specjalizuje się m.in. w procedurach laserowych, przeszczepie włosów, badaniach dermatoskopowych i trichoskopowych.
Joanna Wosińska
Magister zdrowia publicznego, właścicielka salonu Spa 10th Floor w hotelu Doubletree by Hilton w Łodzi, kosmetyczka i trenerka Janssen Cosmetics.

partnerzy wydarzenia

   partnerzy:       patroni medialni: